skoki ze spadochronem Włocławek
skoki ze spadochronem Torun
skoki z instruktorem
kup voucherzamów skokzgłoszenie na kurs

PODBRÓDEK

Podbródek jest kompatybilny z kaskami Ghost, Basic, Mirage, Meteor.

CENA: 186,00 zł netto

WSPORNIK DO KAMERY

Uniwersalny wspornik w kształcie litery L do bocznego montażu kamery na kaskach Mirage i Meteor. Wspornik ten można używać również w połączeniu z CRENLOC.
Wyprodukowany z duralu powierzchniowo eloksowanym – mogący być użyty również do większych kamer.
Możliwość nastawienia pozycji, wspornik można ustawić w rozdziale +/- 5º .
Może być wykonany w kolorze czarnym lub srebrnym.

CENA 137,00 zł

OBUDOWA KAMERY

OBUDOWA KAMERY SONY HDR CX 100-105 550-520

CENA 299,00

OBUDOWA DO GÓRNEGO MONTAŻU

CENA 191,00 zł

CRENLOCK

Przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt CRENLOCK, jest to mocna konstrukcja mocowania do kasków Mirage i Meteor.

Zamek jest przeznaczony do szybkiego montażu dodatkowych urządzeń takich jak , kamery video, aparaty fotograficzne, urządzenia oświetleniowe i inne. Zamek ma trzy pozycje nastawienia, środkową, +5 ° i -5º, precyzyjne dla potrzeb użytkowników, które zabezpieczy przed obracaniem zatyczką blokująca, powierzchnia zabezpieczona jest trzema kulkowymi zapadkami umieszczonymi na sprężynowych segmentach. Zapadki te, przy przesuwaniu z pozycji do pozycji przesuwają się po powierzchni zamka, a w odpowiednim położeniu zawsze się wsuną z powrotem. Tego unikalnego systemu nie znajdziesz w żadnym podobnym wyrobie na rynku. Ten unikalny system ma jedną wielką zaletę, że nie musisz szukać właściwego położenia dla zatyczki blokującej. Zatyczka blokująca jest dociskana sprężyną do środka zamka tak aby uniemożliwić samowolnemu przekręceniu lub odłączeniu.

Zamek jest wyprodukowany z jednego kawałka wysokiej jakości duraluminium, wykonanym w srebrnym i czarnym kolorze . Powierzchnia wyrobu zabezpieczona jest eloksowaniem, dzięki czemu odporna jest na wpływ warunków zewnętrznych także tych mających wpływ na utlenianie powierzchni. Zamek tworzy część główna, mocowana w odpowiednim miejscu na kasku trzema śrubami dokręcanymi od środka kasku. Dalej zamek tworzy bagażnik, który przykręcamy na dodatkowe urządzenie przy pomocy trzech śrub dostępnych od spodu bagażnika.

CENA: 398,00 zł